Виїзне засідання Президії Української технологічної академії в Полтавській державній аграрній академії (ПДАА)

21 листопада 2018 р. в Полтавській державній аграрній академії (ПДАА) вдруге пройшло виїзне засідання Президії Української технологічної академії (УТА) за участю Президента УТА Половнікова І.І. – Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук та членів Президії УТА Лісовенка В.Т. – Заслуженого працівника сільського господарства України, доктора біологічних наук, генерального директора корпорації Укрзооветпромпостач та Шевченка М.М. – Заслуженого працівника освіти України, кандидата фізико-математичних наук, заступника завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань  науки і освіти.
 
На виїзному засіданні Президії були присутні академіки та члени-кореспонденти Полтавського регіонального відділення УТА, викладачі, аспіранти та студенти ПДАА
У засіданні взяла  участь та привітала учасників зібрання ректор Полтавської державної аграрної академії, професор Аранчій В.І.
Президент УТА Половніков І.І. подарував ректору ПДАА історико-публіцистичне видання, присвячене 25-річчю від дня заснування громадської організації «Української технологічної академії».
Учасників виїзного засідання Президії УТА також привітав керівник Балканського відділення УТА, професор, академік УТА Предрег Дашич.
 
На засіданні були розглянуті важливі питання роботи УТА та Полтавського регіонального відділення УТА, яке очолює професор кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА, доктор наук з державного управління, віце-президент УТА з міжнародних зв'язків, член Президії УТА, академік УТА  Писаренко В’ячеслав Петрович.
 
З цікавою для аграріїв інформацією про сучасні проблеми у виробництві якісних стандартизованих продуктів харчування, які стримують розвиток Українського АПК, виступив директор корпорації Укрзооветпромпостач  Лісовенко В.Т.
Про законодавчі ініціативи в освіті розповів заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань  науки і освіти Шевченко М.М.
На засіданні Президії були вручені нагороди УТА:
Міщенку Михайлу Івановичу, академіку УТА з 2003 р., голові правління Публічного акціонерного товариства «Хорольський механічний завод», Почесному громадянину м. Хорол, депутату Полтавської обласної ради VII скликання з нагоди 15-річчя обрання академіком УТА;
Лихожону Євгену Анатолійовичу, академіку УТА, директору ПП «Явір – 2000», з нагоди 50 річчя з дня народження
Віце-президент Української технологічної академії з міжнародних зв'язків, керівник Полтавського регіонального відділення УТА, Писаренко В.П. запропонував присутнім проект плану роботи регіонального відділення на 2019-2020 роки, який був прийнятий за основу.
По закінченню виїзного засідання Президії  УТА академіки та члени-кореспонденти  Полтавського регіонального відділення УТА сфотографувалися з гостями на згадку.

 

Мітки: 

Діяльність: