З нагоди Міжнародного дня футболу в ПДАУ відбувся турнір з футзалу

11 грудня на спортивній базі Полтавського державного аграрного університету відбувся турнір з футзалу, присвячений Міжнародному дню футболу. Серед запрошених  були команди студентів ВСП "Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ" та жіноча команда ДЮСШ імені Олексія Бутовського.

У цих змаганнях І місце посіла команда "Реал" ВСП "Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ", ІІ місце — збірна команда "Салют" Полтавського державного аграрного університету, ІІІ місце —  "Аграрка" ВСП "Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ.

Вітаємо переможців, призерів і всіх учасників змагань! Дякуємо за ваші старання та вміння. Бажаємо миру та наснаги у здобутті майбутніх перемог!
Окрім змагань, гості мали змогу дізнатися про переваги навчання у нашому  Університеті, оскільки з ними провели профорієнтаційні бесіди викладачі кафедри фізичного виховання і спорту та декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій Шостя.