Заняття студентів на базі обласної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського.

22 листопада 2012 року для магістрів спеціальності 8.13010018 «Адміністративний менеджмент» на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського було проведене заняття по модулю «Індивідуальне науково-дослідне завдання студента з дисципліни «Менеджмент організацій» (викладач Гладка Т.І., доц. кафедри менеджменту, к.н. з держ. упр.).
      Метою виконання студентами ІНДЗ є  систематизація, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань з дисципліни та застосування їх при вирішенні конкретних ситуацій, розвиток навичок самостійної роботи з літературними джерелами.
      Під час заняття магістри ознайомились з новими науковими виданнями,  переглянувши книжкову виставку «Менеджмент для магістрів», організовану відділом технічної літератури та відділом обслуговування працівників сільського господарства, і мали можливість  ґрунтовно попрацювати з літературними джерелами для виконання науково-дослідного завдання.