Запрошуємо до участі в конкурсі «Марафон з інтелектуальної власності (ІР Маrathon)».

Міністерство освіти і науки України, відповідно листа Державної  організації «Національний офіс інтелектуальної власності» (далі - Організація) від 24.10.2018 № 53/2018 інформує.

В рамках Міжнародного форуму «INNOVATION МАRKET», який відбудеться у місті Києві в період з 21 по 23 листопада 2018 р. буде проведено конкурс «Марафон з інтелектуальної власності (ІР Маrathon)».

Конкурс організовується за ініціативою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Головною ідеєю ІР Маrathon є стимулювання української студентської

молоді до участі в інноваційному процесі, апробація теоретичних знань та навичок при роботі з об'єктами інтелектуальної власності та формування конкурентоздатного продукту на ринку.

Для ефективного проведення ІР Маrathon та активного залучення української студентської молоді міністерство просить провести інформаційну кампанію серед студентів ЗВО та долучитися до формуванню команд-учасників.

Команди учасники можуть зареєструватися для участі у конкурсі шляхом заповнення googl-форми на офіційній Fасеbоок сторінці Національного офісу інтелектуальної власності

(https://www.facebook.com/uanipo), або за прямим посиланням (https://goo.gl/forms/alDMwpsvuaEQLzrU2).

 

Додаток: Положення щодо проведення конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності (IP Marathon)» на арк. в 1 прим.
https://drive.google.com/open?id=0BzH7ePcCTprhQml0RVlQTmNxbWN1UUhGMXVTVlNZcl9FcllJ

 

Лист міносвіти України

 
 
 

Аудиторія: 

Мітки: