Засідання робочої групи із розроблення освітньо-професійної програми Еколого-економічне рослинництво другого (магістерського) рівня вищої освіти

24 листопада 2023 р., на кафедрі рослинництва Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету відбулося засідання робочої групи із розроблення освітньо-професійної програми Еколого-економічне рослинництво другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Метою зібрання було оновлення складу робочої групи та перегляду змісту і обговорення основних змін до проекту ОПП Еколого-економічне рослинництво.
В обговоренні проекту освітньо-професійної програми Еколого-економічне рослинництво взяли участь і представники установ–стейкхолдерів, зокрема Микола Казаков, начальник відділу технологій рослинництва, насінництва та меліорації Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації; Юрій Бідаш, головний агроном ТОВ «Рост-Агро» Кременчуцького району, кандидат сільськогосподарських наук.
Робочу групу затверджено у наступному складі: Володимир Гангур, доктор с.-г. н., ст.н.с., гарант освітньо-професійної програми; Сергій Філоненко, кандидат с.-г. н., доцент кафедри рослинництва, член робочої групи; Ольга Міленко, кандидат с.-г. н., доцент кафедри рослинництва, член робочої групи; Ірина Мелешко, здобувач першого року навчання ступеня вищої освіти магістр за ОПП Еколого-економічне рослинництво, член робочої групи.

У ході засідання було обговорено зміни до обов'язкової частини ОПП та у зв'язку з цим відредаговано результати навчання визначені Університетом. Також запропоновано розширити каталог вибіркових навчальних дисциплін освітньо-професійної програми, які сприятимуть більш повній її реалізації. Крім того було вирішено направити ОПП стейкголдерам для рецензування та надання пропозицій, а також оприлюднити проєкт освітньо-професійної програми Еколого-економічне рослинництво на сайті Університету для громадського обговорення.