Засідання робочої групи з розроблення освітньо-професійної програми Насінництво і насіннєзнавство другого (магістерського) рівня вищої освіти

23 листопада 2023 року на кафедрі селекції, насінництва і генетики  Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету відбулося засідання робочої групи з розроблення освітньо-професійної програми Насінництво і насіннєзнавство другого (магістерського) рівня вищої освіти. На засіданні були присутні: завідувач кафедри Володимир ТИЩЕНКО, гарант ОП Микола МАРЕНИЧ, професор кафедри Людмила БІЛЯВСЬКА, здобувач вищої освіти Кирило БУРЛАЄНКО.
Під час зустрічі було обговорено ключові питання з оновлення та підготовки проєкту ОП Насінництво і насіннєзнавство, зокрема переглянуто матрицю забезпечення програмних результатів навчання відповідними обов’язковими компонентами ОП Насінництво і насіннєзнавство; розглянуто структурно-логічну схему обов’язкових освітніх компонент; обговорено перелік обов’язкових і вибіркових ОК, запропоновано зміни.
За результатами робочої зустрічі було підготовлено проєкт ОП Насінництво і насіннєзнавство для оприлюднення на сайті ПДАУ з метою громадського обговорення та отримання пропозицій, коментарів і зауважень.