Завершився фінальний етап Спартакіади першокурсника у ПДАУ

На фінальному етапі Спартакіади першокурсника у Полтавському державному аграрному університеті  відбувся турнір з настільного тенісу серед команд факультетів і навчально-наукових інститутів. Відкрив змагання завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Петро Літвінов.
Після жеребкування розпочалися змагання, головним суддею яких був викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр М'якота.

У підсумку місця розподілилися таким чином:

І місце посіла команда навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій;
ІІ місце — факультету технологій тваринництва та продовольства;
ІІІ місце — навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології;
IV місце — факультету обліку та фінансів;
V місце — факультету ветеринарної медицини;
VI місце — інженерно-технологічного факультету.

Найщиріші вітання переможцям та учасникам змагань! Усі ви молодці, оскільки активне дозвілля — запорука успішного майбутнього! Кафедра фізичного виховання і спорту завжди відкрита для всіх охочих, тож активніше долучайтеся до спортивного життя ПДАУ!