Здоровий спосіб життя – запорука здорового суспільства

З метою проведення виховних заходів було проведено зустріч студентів інженерно-технологічного факультету з представником Полтавської молодіжної організації "ВЕТО" Калашником Дмитром Архиповичом.

В ході зустрічі було висвітлено пагубність звичок тютюнопаління та алкоголізму серед молоді і негативний їх вплив на молодий організм. Доповідач наголосив на наступних термінах:
- Шкідлива звичка – це властивість поведінки людини та залежність організму, внаслідок чого людина не контролює свою поведінку, а скоріш вона контролює її. Варто лише сформуватися шкідливі звичці і вона керує людиною. Відповідно на це йде частина її грошей, її часу, її енергії, на збиток чомусь більш корисному. Людина втрачаєте самоповагу, душевні сили, руйнується фізичне та душевне здоров'я. Деяких це врешті – решт убиває.
- Тютюнопаління - одне з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, сама найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб.