Зустріч викладачів ПДАУ із абітурієнтами спеціальності 206 Садово-паркове господарство (27.01.23р.)

27 січня 2023 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників Університету, заступника директора Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології  Любов МАРІНІЧ та гаранта ОПП Садово-паркове господарство Світлани ШАКАЛІЙ із  випускниками Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ за спеціальності 206 Садово-паркове господарство.
Гарант програми Світлана Шакалій ознайомила випускниківз перевагами здобуття вищої освіти в ПДАУ за освітньою програмою 206 Садово-паркове господарство, можливістю вивчати понад 50 авторських курсів і дисциплін, що допоможуть стати висококваліфікованими фахівцями з обраної спеціальності. Заступник директора ННІ АСЕ Любов Марініч розповіла що чекає майбутніх здобувачів під час навчання  в Університеті: навчання у фахівців із значним практичним і теоретичним досвідом, насичена навчальна практика, можливість налаштування навчання за власним графіком завдяки навчальній платформі Moodle, програми обміну здобувачів вищої освіти – можливість отримати грант або стипендію на навчання та стажування як в Україні та і за кордоном та багато іншого.