Зустріч зі стейкхолдерами компанії "ТермаСтіл"

14 вересня 2021 року відбулася зустріч представників директорату навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, а також завідувачки кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної к. е. н., доцентки Тетяни Воронько-Невідничої; гаранта освітньої програми Менеджент підприємства  к. е. н., доцентки Тетяни Сазонової; старшої викладачки кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної к. е. н. Аліни Олійник із представниками компанії «ТермаСтіл».

На зустрічі обговорювалися основні вимоги до підготовки майбутніх фахівців відповідно до програмних результатів навчання. Вирішувалися питання співпраці з метою набуття КИМ? студентами ПДАУ практичних навичок, адже  виробнича компанія «ТермаСтіл» динамічно розвивається, вона оснащена найсучаснішим виробничим обладнанням, що відповідає високим стандартам організації виробництва.