Зустріч зі стейкхолдерами у галузі тваринництва

4 березня 2020 року у Полтавській державній аграрній академії пройшло навчання для спеціалістів галузі тваринництва Полтавщини.

Підвищення кваліфікації було організовано Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації, факультетом технології виробництва і переробки продукції тваринництва і відділом із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Навчально-наукового інституту комунікаційних та інноваційних технологій.
Відкрив навчання заступник директора Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Палій Олег Борисович, який окреслив основні напрямки розвитку галузі тваринництва, шляхи та напрями співпраці з сільськогосподарськими підприємствами і фермерськими господарствами Полтавщини.

Програма навчання була досить насиченою та змістовною. Перед учасниками зі своїми доповідями виступили завідувачі кафедр Полтавської державної аграрної академії Уткін Юрій Вікторович, Кузьменко Лариса Михайлівна.

Провідні фахівці області означили основні виклики, які постають перед працівниками галузі тваринництва в сучасних умовах. Значну увагу було приділено принципам НАССР та ISO; вимогам діючого законодавства України тощо.
Усі учасники навчання отримали Посвідчення про підвищення кваліфікації.
Крім того, учасники навчання мали змогу подискутувати, поділитись проблемами та досягненнями, ознайомитись із сучасними досягненнями в галузі тваринництва, відвідати лабораторії ПДАА тощо.