Дрожчана Ольга Урешівна

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Безпеки життєдіяльності

Посада: 

Старший викладач

Контактна інформація: 

роб.тел. 60-98-61, корп.3, каб. № 380.

e-mail   olga_bgd@ukr.net

             olga.drozhchana@pdaa.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Народилася 10 лютого 1959 р.
У 1982 р. поступила в Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут на механічний факультет. У 1984 р. перевелася у Полтавський сільськогосподарський інститут на факультет механізації сільського господарства, який закінчила у 1989 р. З 1984 р.  працювала в сільськогосподарському інституті лаборантом. З 1995 р. розпочала викладацьку діяльність на посаді викладача, а в подальшому старшого викладача кафедри БЖД ПДАА. Викладає дисципліну  "Безпека життєдіяльності та основи охорони праці".

Освіта: 

вища, закінчила Полтавський сільськогосподарський інституту у 1989 році, здобувши кваліфікацію інженера-механіка сільського господарства.

Досвід роботи: 

викладацький стаж 24 роки.

Знання мов: 

українська, російська, англійська з словником.

Підвищення кваліфікації: 

Головний навчально-методичний центр національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці  (м.Київ), 2011р.

Підвищення кваліфікації - Національний університеті біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти і отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності, 2014р.

Підвищення кваліфікації - Національний університеті біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти і отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності, 2017р.

Національний університеті біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти, отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації в НПП аграрних ВНЗ з використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі, жовтень 2017 р.

Участь у семінарах: 

Учасник щорічних внутрівузівських методичних та науково-практичних конференцій. Приймає участь у регіональних, Всеукраїнських, міжнародних конференціях.

Здобутки: 

нагороджена Почесними грамотами ПДАА, міської виконавчої ради, територіального управління держгірпромнагляду у Полтавській області, обласної профспілки працівників АПК

Публікації: 

понад 30 наукових публікацій, навчальні посібники, патенти.   

Друковані видання:

  1. Федоров М.І., Костенко О.М., Дрожчана О.С., Дорогань О.С.Збірник законодавчих і нормативних актів з охорони праці: навч.посібн. Т.1.Полтава: ТОВ "Видавництво "Інтерграфіка", 2004.-336с.  
  2. Федоров М.І., Костенко О.М., Дрожчана О.С., Дорогань О.С.Нормативні акти і документація з охорони праці, що діє у межах підприємства. Т.2.-Полтава: ТзОВ "Видавництво "ІнтерГрафіка", 2004.- 296с. 
  3. Федоров М.І.,  Лапенко Т.Г.,  Дрожчана О.С. Охорона праці в галузі: навч.посібн. Полтава:  Тов "Видавництво "ІнтерГрафіка", 2005.-297с. 
  4. М.І.Федоров, П.В. Писаренко, В.М. Арендаренко, Т.Г. Лапенко, С.М. Кривонос, О.У. Дрожчана: навч.посібн. Практикум   з   дисципліни   Сільськогосподарські   машини.  Книга 1. Полтава, 2008, 293с
  5. Федоров М.І., Дрожчана О.С. Охорона праці в галузі: навч.посібн. Полтава:  Тов "Видавництво "ІнтерГрафіка", 2014.-280с. 

Обов'язки: 

Секретар вченої ради інженерно-технологічного факультету. 

Відповідальна за методичну роботу кафедри.

Відповідальна за інформаційні ресурси кафедри.

Факультети: