Академічну доброчесність науковців обговорили на засіданні гуртків «Аналітичний клуб» та «CompassExpert»

22 листопада 2023 року відбулося спільне засідання студентських наукових гуртків, що діють на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування, – «Аналітичний клуб» та «CompassExpert». Керівники відповідних наукових товариств, професорки кафедри Олена Єгорова й Алла Рудич разом зі студентами-членами гуртків (переважно здобувачі вищої освіти спеціальностей Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок та Туризм і рекреація) провели засідання у формі тренінгу.

Завданням учасників тренінгу було розробити заходи запобігання конкретних проявів академічній недоброчесності, які потенційно можуть виникати при проведенні студентських наукових досліджень. Головною метою цієї та подібних зустрічей є формування у молоді «морального імунітету» до академічної недоброчесності, нетерпимості до її проявів.