Бінарна лекція "Диджиталізація в банківській системі: реалії та перспективи"

16 жовтня 2023 року у рамках  співпраці зі стейкхолдерами відбулася бінарна лекція відповідно до тематики освітньої компоненти «Банківська система»  для студентів спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування на тему: «Диджиталізація в банківській системі: реалії та перспективи».

Захід був організований Олександром Безкровним, кандидатом економічних наук, доцентом, професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Яною Дроботею, кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Людмилою Бражник, кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Спікерами виступили: Владислав Атрошенко - провідний фахівець з обслуговування індивідуальних VIP клієнтів АТ КБ «ПриватБанк»; Яна Дроботякандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Під час лекції були розкриті питання розвитку цифровізації країни та диджиталізації у банківській сфері. Спікери наголосили, що сучасний банкінг досить складно уявити без можливостей диджиталізації.

Окрім того, було акцентовано на можливостях та просуванню диджиталізованих банківських продуктів АТ КБ «ПриватБанк». Під час лекції Владислав Атрошенко розкрив  питання шерінгу, взаємодії АТ КБ «ПриватБанку» з цифровою платформою Дія, розвитку мобільного банкінгу, додатку Старкаса і  його переваги для бізнесу, «банкінгу в хмарах» та платформи Open-банкінгу.

Присутні на зустрічі учасники освітнього процесу активно співпрацювали з лекторами, оскільки питання банківництва – досить актуальні та важливі, як із професійного погляду, так і з погляду споживача банківських послуг.

Ми щиро вдячні стейкхолдеру Владиславу Атрошенко за змістовну, цікаву лекцію, за його практичний досвід та сподіваємось на подальшу професійну співпрацю!