Гостьова лекція на тему: «Диджиталізація в банківській діяльності»

Особливості диджиталізованого банківництва, зокрема питання мобільного банкінгу, здійснення PayPass та PayWave платежів з використанням NFC та RFID технологій,  можливостей подальшого розвитку банківського еквайрингу завдяки розрахунку обличчям,  токенізації та кіберзахисту платежів , питання Open банкінгу, переведення банкінгу в хмару, шерінгу документів, використання технологій краудфандингу та блокчейну під час здійснення банківництва, подальших перспектив розвитку диджиталізованого банківництва, є об’єктом вивчення вибіркової  навчальної дисципліни «Диджиталізація в банківській діяльності» та нормативної дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансах».

Тож,  з метою дослідження практичного досвіду на гостьову лекцію  був запрошений стейкхолдер Онопрієнко Владислав - провідний фахівець управління розвитку та підтримки технологій департаменту міжнародних переказів ГО АТ КБ «ПриватБанк».

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів звернувся  декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Олександр Безкровний.

Організаторами зустрічі були:

- декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Безкровний Олександр;

• начальник навчального відділу, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Дорошенко Андрій;
  • заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Дорошенко Ольга;
  • доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Дроботя Яна;
  • доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент Бражник Людмила.

Щиро вдячні стейкхолдеру Онопрієнку Владиславу  за змістовну, цікаву, креативну лекцію, за  можливості отримання професійного практичного досвіду для здобувачів освіти! Сподіваємося на подальшу професійну співпрацю!