ВСП "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ"

На сьогодні відокремлений структурний підрозділ "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ" – є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст за такими спеціальностями:

1. «Бродильне виробництво і виноробство» (спеціалізація «Виробництво пива та безалкогольних напоїв», «Виробництво спирту та лікеро-горілчаних виробів»),
  2. «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва»,
  3. «Зберігання і переробка зерна»,
  4. «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів».

З 2004 року є структурним підрозділом Полтавської державної аграрної академії.

Навчання проводиться за кошти державного бюджету ,а також за рахунок юридичних і фізичних осіб за денною та заочною формами навчання.

Навчальний заклад з 1991 року очолює Корнієнко Віктор Миколайович .

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ КОЛЕДЖУ:

Механічне відділення спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва»

Технологічне відділення спеціальностей:

• «Бродильне виробництво і виноробство»,
  • «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів»,
  • «Зберігання і переробка зерна»

ЦИКЛОВІ( предметні) КОМІСІЇ:

• Гуманітарних та соціально- економічних дисциплін.
  • Хімічних та природничо-математичних дисциплін.
  • Загально-технічних дисциплін.
  • Технологічних дисциплін.
  • Механічних дисциплін.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

В коледжі працюють пять циклових комісій, робота яких спрямована на методичне забезпечення навчального процесу. Навчальний процес забезпечують 33  штатних викладачі, із них  понад 50 % мають вищу категорію, 4 викладачі — методисти .

На протязі 85 -літньої історії коледж підготував понад 14 тис. спеціалістів.

Серед них інженери, педагоги, кандидати наук, міністри, керівники підприємств, державні службовці, висококваліфіковані працівники багатьох галузей народного господарства.Така кількість гарних спеціалістів і подяк за кваліфіковану роботу наших випускників неодмінно вказує на на результативність роботи закладу на протязі багатьох років...

НАВЧАЛЬНО-ЛАБОРАТОРНИЙ КОМПЛЕКС

До складу навчально-лабораторного комплексу коледжу входять:

• навчальні корпуса,
  • спортивний зал,
  • актова зала,
  • бібліотека з читальною залою;
  • навчально-механічна майстерня
  • гуртожиток,
  • їдальня технікуму,
  • газова котельня.

В коледжі нараховується 26 навчальних аудиторій, 12 лабораторій. Всього аудиторний фонд технікуму нараховує 38 аудиторій.

В склад навчальної майстерні входять:

• слюсарний цех,
  • механічний цех,
  • електрозварювальна дільниця.

Усі навчальні аудиторії , лабораторії оснащені навчальними меблями, інвентарем, сучасним устаткуванням та ТЗН,що забезпечує проведення лабораторно-практичних занять у відповідності з вимогами навчального процесу.