Міжнародний день перекладача в Полтавському державному аграрному університеті

«Де гра, там і радість», – мовиться в народній приказці. У цьому мали змогу переконатися студенти-першокурсники ПДАУ спеціальності Філологія під час ігрового марафону, присвяченого Міжнародному дню перекладача. Цей цікавий захід підготували та провели викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін і здобувачі вищої освіти другого курсу Канцедал Юрій, Куценко Марія і Таран Анастасія.

Юні знавці англійської мови вправно перекладали запропоновані прислів’я, відгадували загадки. Неабиякий захват у першокурсників викликала гра Alias, у якій студенти демонстрували вміння швидко й креативно оперувати англомовними конструкціями, працювати в команді ефективно та злагоджено.

Щиро вітаємо наших майбутніх перекладачів зі святом! Збагачуйтеся новими знаннями щодня, нехай обрана вами професія стане справді «сродною працею», дарує вам багато позитиву й незабутніх вражень.