Онлайн-подорож до материка «Навпаки»

Як ви гадаєте, чи можна на годинку переміститись із зими в літо? Звичайно, ТАК, якщо вибрав і вивчаєш дисципліну «Туристичне країнознавство» в Полтавському державному аграрному університеті.
     Потрапити із зимової засніженої Полтави й охопленої полум’ям війни України в мирний літній сонячний Мельбурн — ще та насолода! Таку незвичну онлайн-подорож здійснили 16 грудня 2022 року студенти-третьокурсники спільно з доценткою кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Юлією Помаз, побувавши на зв’язку з Австралією.
    Гостинно зустріла онлайн-мандрівників віцепрезидентка Світового конгресу українців у регіоні Південної півкулі, голова відділу Союзу українок Австралії Наталія Пошивайло-Таулер.

Пані Наталія наголосила на тому, що Австралія — дивовижна країна, сповнена сюрпризів і несподіванок, яку не випадково називають країною контрастів. Цікаво було дізнатися про населення країни, аборигенів Австралії, особливості навчального процесу, рівень життя й, звичайно, про унікальний рослинний і тваринний світ. А наспівана Наталією місцева пісенька навіяла спогади про дитинство.

Цікавою та повчальною була  розповідь пані Наталії про історію успіху й прогресу, досвід виживання в Новій Зеландії. Здобувачі вищої освіти мали нагоду ознайомитися з авторською книгою “Життя по той бік Землі”, почути розповідь про особливості життя місцевого населення, звичаї та традиції країни.

Сподіваємося, що онлайн-екскурсія до одного з найбільш віддалених куточків світу відкрила для наших студентів багато нового, що, можливо, згодом допоможе в їхньому професійному становленні, стане поштовхом до подорожей і зробить їхнє життя більш насиченим і цікавим.
     Дякуємо пані Наталії за змістовну бесіду! До наступних зустрічей!