Солодкі подарунки для дітей з особливими освітніми потребами до дня Святого Миколая

У рамках проєкту Полтавської державної аграрної академії «100 добрих справ» 17 грудня 2019 року викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії –  доц. Ільченко А. М. і доц. Воловик Л. Б. разом зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності Філологія відвідали Полтавську спеціальну загальноосвітню школу № 39.

Студенти провели інтерактивні ігри німецькою та українською мовами з дітьми з особливими освітніми потребами на тему: «Традиції святкування новорічних свят в Німеччині» та привітали учнів солодкими подарунками до Дня Святого Миколая.

Об’єднала студентів і учнів ідея створення новорічної ялинки з паперових долоньок, на яких кожен записав заповітне бажання.

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку директору Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39 Саражі Наталії Петрівні за доброзичливу атмосферу і сподіваються на подальшу співпрацю.