Студенти та викладачі ПДАУ долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

Цьогоріч уперше День української писемності та мови згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського відзначають саме 27 жовтня.
  Текст для радіодиктанту, який мав назву «Дороги України», написала українська перекладачка й поетеса Катерина Калитко. Читав диктант актор театру і кіно Олексій Гладковський.
   Ця сакральна подія об’єднала шанувальників українського слова не тільки в Україні, а й за її межами. Приємно відзначити, що здобувачі вищої освіти 1 і 2 курсів за ОПП Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська, викладачі кафедр гуманітарних і соціальних дисциплін, обліку і оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування ПДАУ також долучитися до цього масштабного заходу, який консолідує націю, зміцнює віру в непереможність українського духу.

Слава Україні! Єднаймося!