Викладачі факультету обліку та фінансів школярам про постановку і досягнення особистих фінансових цілей

Науково-педагогічні працівники усіх кафедр Полтавського державного аграрного університету надають високоякісні послуги зі здобуття економічної освіти. Незаперечним є той факт, що одним із рушіїв вибору професії бухгалтера чи фінансиста сучасним випускником школи є прагнення особистого фінансового благополуччя.

14 грудня 2021 року гостями факультету обліку та фінансів ПДАУ стали учні 10 та 11-х класів Гожулівського НВК Полтавської міської ради та їхні педагоги Л. В. Герасимова та Н. В. Малярчук.

Під час гостин заступник декана факультету доцент Ліпський Р. В. познайомив випускників з інфраструктурою Університету, здійснив короткий історичний екскурс у славну понад столітню історію існування навчального закладу.

Подальше спілкування було спрямоване на формування позитивного іміджу багатої людини у школярів, що сприяє розвитку особистих освітніх і кар’єрних прагнень. Професорка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Кулик В. А. переконливо дискутувала з присутніми щодо постановки особистих фінансових цілей на прикладі практичних кейсів із реальними цифрами. Декан факультету професорка Дорогань-Писаренко Л. О., доцентки Пономаренко О. Г., Поєдлєсна А. В., Чіп Л. О., Дроботя Я. В. обґрунтовували постулат: «вища освіта – вищі можливості», акцентуючи увагу на потенціалі кожної зі спеціальностей факультету в процесі постановки та досягнення життєвих цілей умотивованої та енергійної сучасної молодої людини.