Зустріч із омбудсменом учасників освітнього процесу

В рамках плану проведення заходів з виховної, організаційної і просвітницької роботи факультету обліку та фінансів на 2023-2024 навчальний рік здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок й 242 Туризм і рекреація 26 вересня 2023 року долучилися до зустрічі з омбудсменом учасників освітнього процесу Полтавського державного аграрного університету Олександром Помазом.

Олександр Помаз розповів про роботу інституту омбудсмена учасників освітнього процесу в ПДАУ, основною метою якого є забезпечення дотримання прав усіх учасників освітнього процесу. Під час зустрічні здобувачі вищої освіти отримали вичерпну інформацію про права учасників освітнього процесу, попередження та протидію булінг в університетському середовищі, а також про порядок вирішення конфліктних ситуацій.