Екскурсія здобувачів ФОФ до ПАТ Акціонерний банк "Південний"

23 червня здобувачі спеціальності 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа та страхування факультету обліку та фінансів завітали з ознайомчим візитом до ПАТ АБ "Південний".

Сьогодні банк «Південний» є одним з найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку. Банк входить до топ-15 фінустанов України та є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів.

Про свою діяльність, мобільний застосунок Pivdenny Online, роботу з благодійним фондом "Діти героїв" та 4 місце в рейтингу найкращих роботодавців України серед фінустанов за версією Forbes здобувачі мали можливість поспілкуватися з керівником відділення Наталією Єгоровою, за що їй величезна подяка!