Екскурсія здобувачів ФОФ в рамках навчальних практик до Полтавської РВА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА - ЦЕ ПРО ЛЮДЕЙ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ!
21 червня 2023 року здобувачі вищої освіти 1 і 2 курсу факультету обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету в рамках навчальних практик відвідали #Полтавська_районна_військова_адміністрація.
Тепло, легко і щиро проходила бесіда, яку провели Ігор Киричко, керівник апарату Полтавської РВА та Наталія Помазан, начальник фінансового управління Полтавської РВА.
Чим живуть наші громади в складні часи? Як працює Полтавська РВА? Наскільки важливі зараз громадянська позиція і державницьке бачення?
Про важливість не тільки фаховості, а й людяності. Про активність, комплексність розуміння, широту бачення як важливі компетентності. Про комунікацію в колективі та відкритість до громади. І, звичайно, про МІСЦЕВІ ФІНАНСИ.

Дякуємо дуже за зустріч!