Екскурсія здобувачів спеціальності 242 Туризм до Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка

За програмою навчальної практики «Вступ до фаху» 18 липня 2023 року відбулася екскурсія здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 242 Туризм до Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка, який, маючи українсько-польське коріння, став класиком світової літератури кінця ХІХ - початку ХХ століття.

Під час екскурсії студенти немовби перегорнули славні сторінки життєвого шляху письменника-громадянина, адже В.Г. Короленко – особлива постать в нашій літературі та історії: ніхто більше за нього не проникнувся біллю людей різного національного, релігійного та соціального походження. Вони також поринули у світ чудових короленківських творів: «Діти підземелля», «Сліпий музикант», «Історія мого сучасника» та багатьох інших.

У музеї зібрана оригінальна колекція речей декоративно-ужиткового мистецтва епохи модерну, оригінальні світлини, рукописи самого В.Г. Короленка та інших письменників-класиків, книги із власної бібліотеки митця. Багата фондова колекція із понад 10 тисяч експонатів дозволяє віддати шану тій епосі, в часи якої жив і творив видатний полтавець.

Якщо обійти справа будинок з колонами, то далі можна завітати до саду (площа музейної садиби доволі велика, вона складає 0, 6 га). Екскурсанти мають змогу ознайомитися із 65 видами та формами рослин. Збереглися й декілька меморіальних дерев, які пам’ятають свого видатного господаря.

Від імені учасників екскурсії висловлюємо щиру подяку адміністрації музею та екскурсоводу Ользі за змістовно проведений час!