Гостьові лекції від ТОВ "Системи для бізнесу" для викладачів і здобувачів ФОФ

14 та 16 червня 2023 року викладачі кафедри обліку і оподаткування та здобувачі ступеня вищої освіти бакалавра та магістра за освітніми програмами спеціальності 071 Облік і оподаткування взяли участь у гостьових лекціях, організованих компанією ТОВ «Системи для бізнесу» спільно із кафедрою обліку, аудиту та оподаткування факультету економіки і управління Хмельницького національного університету.

Тематика зустрічей була наступною:
1) «Електронні підписи (КЕП): тонкощі оформлення, перевидачі та використання у M.E.Doc» (спікери заходу: Олена Греля, старший адміністратор реєстрації АЦСК «Україна»; Мирослава Куйдан, аналітик відділу підтримки M.E.Doc/ПРРО компанії «Системи для бізнесу», сертифікований спеціаліст з програмного продукту СОТА/ПРРО ТОВ «Системи для бізнесу»;
2) «Характеристика можливостей модуля M.E.Doc. Фінансова звітність за МСФЗ» (спікер заходу: Марина Кондратюк, керівник навчального центру Linkos Group, компанії-розробника M.E.Docкерівник навчального центру Linkos Group, компанії-розробника M.E.Doc)

Дякуємо організаторам та спікерам заходів за пізнавальний навчальний контент, що став змістовним доповненням для розкриття тематики наступних освітніх компонент:

• "Інформаційні системи і технології обліку", тема: "Автоматизація обліку доходів, витрат і фінансових результатів" (СВО бакалавр);
  • «Облік і звітність за МСФЗ», тема: «Складання та подання фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів» (СВО бакалавр);
  • «Комп'ютерний облік у суб'єктів малого підприємства», тема: «Особливості автоматизованого обліку на малих підприємствах» (СВО бакалавр);
  • «Звітність підприємств», тема: «Загальні принципи фінансової звітності» (СВО бакалавр).

Дякуємо Збройним Силам України за можливість спілкування наживо та відчуття захищеності. Миру і Перемоги!