Інформаційна сесія для здобувачів ФОФ 2023 року набору на тему: "Протидія торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленого насильства"

В рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування щодо захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленого насильства, осіб з групи високого ризику до  потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, найбільш уразливих ВПО та населення, постраждалого від конфлікту у Полтавській області» обговорили із здобувачами вищої освіти факультету обліку та фінансів 2023 року набору складні і важливі для кожного питання по темі: «Протидія торгівлі людьми, експлуатації або ґендерно зумовленого насильства».

Спікеркою заходу виступила Вікторія Мірошниченко з CO «Light of Hope»/БО «Світло надії».

Здобувачі факультету активно обговорювали тематику та відповідали на питання пані Вікторії, чим показали свою обізнаність в таких проблемах нашого суспільства як:
  • Хто і як може потрапити в ситуацію торгівлі людьми?
  • Основні види торгівлі людьми?
  • Які причини, ознаки та масштаби торгівлі людьми?
  • Формування навичок безпечної міграції.
  • Поняття гендерно зумовлене/домашнє насильство. Основні види насильства.
  • Алгоритм дій в ситуації гендерно зумовленого/домашнього насильства.

Дякуємо пані Вікторії за інформаційну сесію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Все буде добре! Слава Україні!