Конференція кафедри ОіО за результатами виробничої практики здобувачів

20 жовтня 2022 року викладачі кафедри обліку і оподаткування та здобувачі 4 курсу та 2стн спеціальності 071 Облік і оподаткування організували та провели науково-практичну конференцію за результатами проходження виробничих практик (матеріали конференції ТУТ) .

Враховуючи обставини та інтерактивні можливості кафедри #конференція відбулася у змішаному форматі з залученням #стейкхолдерів.

Так до заходу долучилися:

Данілкіна Марина Сергіївна - начальник відділу інтернет-продажів ТОВ БФ "АСТРА"

Кравець Олега Михайлович - головний бухгалтер ТОВ "Полтава-Сад"

Мокієнко Володимир Валентинович - керуючий справами виконавчого комітету Шевченківської районної ради у м. Полтава

Хочеться відмітити якісну підготовку до виступів учасників та презентаційні матеріали, які вони підготували, також теми доповідей перетинаються з сучасними обставинами, що склалися для наших підприємств в умовах воєнного стану і містять цікаву і змістовну інформацію науково-практичного характеру.

Дякуємо за підготовку: Ставицька Влада, Руденко Юлія, Бережна Дарина, Євгенія Роман, Швед Катерина, Дорошенко Карина, Ковтун Влада, Пятецька Віка

І пам'ятайте: ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА... і ОБЛІК )))