Навчальна практика в Головному управлінні державної казначейської служби України в Полтавській області.

4 липня 2019 року в межах навчальної практики з  «Економічної теорії»  студенти першого курсу факультету обліку та фінансів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентом А. П. Дорошенком та доцентом О. С. Песцовою-Світалкою відвідали Головне управління державної казначейської служби України в Полтавській області.
Під час виїзного заняття здобувачам вищої освіти було роз’яснено основні завдання Головного управління та види послуг, що надаються даною установою.
Дякуємо організаторам за змістовну, цікаву інформацію та приємну атмосферу заходу.