Продовжується активна співпраця із фахівцями ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права» ПДАА

20 травня 2021 року в межах тісної співпраці з  ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права» Полтавської державної аграрної академії була проведена зустріч, під час якої студенти коледжу отримали змогу прогулятися стежками Полтавської державної аграрної академії та помилуватися красою нашого освітнього закладу. Крім того, студенти спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування» обговорили пріоритетні напрями  працевлаштування відповідно до  їхньої спеціальності та питання планування і управління фінансами.

Цю зустріч організували та провели:

• декан факультету обліку та фінансів, професорка кафедри економічної теорії та економічних досліджень к. е. н., професорка Дорогань-Писаренко Л. О;

• заступник декана факультету обліку та фінансів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування к. е. н., доцент Безкровний О. В.;

• заступник декана з виховної  роботи, доцент кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю к. е. н., доцент Ліпський Р. В.;

• доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування к. е. н., доцентка Дроботя Я. А.