Розпочалась навчальна практика зі статистики

6 липня розпочалась навчальна практика зі статистики для здобувачів вищої освіти 2 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Впродовж двох тижнів студенти поглиблюватимуть свої знання щодо здійснення статистичних досліджень на практичних заняттях, що будуть проводиться в системі дистанційного навчання Moodle.

Мета навчальної практики – набуття майбутніми бухгалтерами та фінансистами навичок самостійного проведення статистичного спостереження, зведення, групування та статистичного аналізу даних про масові економічні явища та процеси.

Перше заняття відбулося в режимі відеоконференції, яку провели завідувач кафедри економічної теорії та економічних досліджень Алла Рудич та доцент Олена Єгорова.