Секційне засідання науково-методичної конференції викладачів ФОФ

22 лютого 2024 року відбулося засідання секції факультету обліку та фінансів 55-ої науково-методичної конференції викладачів і аспірантів ПДАУ «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти».

На секційному засіданні були представлені 24 доповіді 46 авторів, які винесли на обговорення думки та пропозиції щодо подальшого вдосконалення якості вищої освіти. До обговорення актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу та високих результатів навчання долучились викладачі усіх кафедр факультету.

Усі доповіді, представлені на секційному засіданні, були ґрунтовними, цікавими, наочно проілюстрованими презентаціями. Кожен із доповідачів зміг зацікавити аудиторію актуальною темою, змістовним матеріалом і прикладами із практики.

Найбільшу увагу привернули виступи:

Запобігання академічному плагіату як складова забезпечення якості вищої освіти (автори Єгорова Олена, Дорошенко Андрій, Дорошенко Ольга).

Застосування програмного забезпечення nibelung у викладанні практичного курсу англійської мови для студентів-філологів (автор Антонюк Марина).

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників як складова забезпечення якості вищої освіти (автори Пономаренко Тетяна, Чіп Людмила, Шевченко Тетяна).

Декан Олександр Безкровний узагальнив результати роботи факультету із забезпечення якості освіти та визначив її напрями на майбутнє.

За підсумками обговорення учасники конференції схвалили резолюцію.