Щиро вітаємо випускників факультету обліку та фінансів ПДАУ з отриманням диплому бакалавра

Щиро вітаємо випускників факультету обліку та фінансів ПДАУ, які сьогодні, 23 червня, на урочистому засіданні вченої ради отримали диплом про здобуття ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок денної та заочної форм навчання, а також зі спеціальностей 052 Політологія та 035 Філологія.

Ваша освіта надає вам широкий спектр знань, які допоможуть у подальшій кар'єрі та особистому розвитку.
Сьогодні ви завершуєте етап академічного життя і розпочинаєте нову главу у своєму житті. Ми віримо, що ваші знання, навички й таланти ви  достойно застосуєте на практиці.

Бажаємо вам успіху та  сприятливих умов для реалізації усіх ваших задумів і мрій та запрошуємо продовжити навчання за освітнім ступенем «Магістр».