Студенти опановують мистецтво інвестування

«Як раціонально накопичувати, витрачати та примножувати гроші?» ‒ питання, яке цікавить кожного.

16 березня 2023 рjre студенти та викладачі факультету обліку та фінансів зустрілися з експертом з інвестування та фондового ринку Павлом Авраменком. У форматі воркшопу його учасники обговорили тему «Інвестиційні інструменти 2023».

Головний спікер заходу Павло Авраменко є експертом Freedom Broker, інвестором на фондовому ринку США, сертифікованим спеціалістом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. У своєму виступі він навів результати аналітичних досліджень тенденцій основних інструментів інвестування за останні роки та приклади з власного досвіду. Виступ фахівця-практика у сфері інвестування був надзвичайно цікавим, як для студентів, так і для викладачів, і викликав жваву дискусію учасників заходу. Зустріч проходила у рамках засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Аналітичний клуб».