Студенти ПДАУ взяли участь в освітньому онлайн-курсі

Упродовж листопада 2022 – січня 2023 р. здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету брали участь в освітньому онлайн-курсі «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», присвяченому академічній доброчесності в освітньому і науковому середовищі та місцю здобувачів вищої освіти у формуванні культури академічної доброчесності.

Цей проєкт реалізовувався за сприяння і співфінансування Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури в рамках напряму «Жан Моне» програми Erasmus+.

Обсяг курсу – 5 кредитів (150 годин).

Університет представляли і пройшли успішно фінальне тестування:

• ГЛУЩЕНКО Олександр – спеціальність «Право»,
  • КОВАЛЕНКО Олександр – спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»,
  • ЛИСОКОБИЛКА Іван – спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»,
  • ЛЯШЕНКО Софія – спеціальність «Агроінженерія».

Вітаємо здобувачів вищої освіти! Зичимо подальших успіхів і перемог! Плекаймо університетську доброчесність разом!