У ПДАУ відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція «Політичні трансформації сучасного суспільства»

На базі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція «Політичні трансформації сучасного суспільства». Цього разу вона була досить представницькою: у ній взяли участь 90 викладачів і здобувачів вищої освіти різних рівнів із 30 закладів вищої освіти, зокрема з Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Кременчука, Львова, Ніжина, Одеси, Острога, Тернополя, Харкова, Херсона, Хмельницького, Ужгорода і, звісно, Полтави.

З вітальними словами до учасників конференції звернулись перший проректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич, проректорка з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамара Шаравара, декан факультету обліку та фінансів Людмила Дорогань-Писаренко і завідувачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Наталія Сизоненко.

Учасники конференції розглянули та проаналізували різні аспекти демократичної трансформації українського суспільства: політичні, правові, соціально-економічні, ідеологічні, міжнародні. Попри збройну агресію рф і воєнний стан, питання розбудови стабільної демократії залишається актуальним. Саме таку точку зору висловили всі доповідачі, які визначили ймовірні проблеми у цьому процесі й чітко вказали, як їх розв’язувати.

Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам конференції – Європейському інституту безперервної освіти (Словацька Республіка), Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана, Південноукраїнському національному педагогічному університету імені К. Д. Ушинського та Херсонському національному технічному університету.