У Всесвітній день екскурсовода студенти спеціальності «Туризм» відвідали Народний музей історії ПДАУ

Кожного року 21 лютого відзначається Всесвітній день екскурсовода. Це професійне свято було започатковано 1985 року, а з 1990 року за ініціативи Всесвітньої асоціації туристичних гідів його відзначають на міжнародному рівні.

21 лютого 2023 року до Народного музею історії ПДАУ завітали студенти першого курсу спеціальності Туризм разом із куратором Оленою Єгоровою. Однією зі сфер діяльності, за якою можуть працювати випускники цієї спеціальності, є професія екскурсовода.

Багато цікавої та корисної інформації дізналися відвідувачі музею про історію нашого університету від його завідувачки Наталії Володимирівни Локес.

Дякуємо пані Наталії за пізнавальну екскурсію та вітаємо її та усіх теперішніх і майбутніх екскурсоводів зі святом!