Вітаємо переможницю обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І знову перемога в Полтавському державному аграрному університеті! Тривають конкурси, у яких наші здобувачі вищої освіти посідають призові місця.

11 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбувся обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, результати якого надихають на подальші перемоги. Приємно відчувати, що наша молодь знає українську мову, небайдужа до неї та може гідно представити власні здобутки на різноманітних конкурсах.

Вітаємо здобувачку вищої освіти 1 курсу за спеціальністю 071 Облік і оподаткування Олександру Клишу, яка посіла третє місце серед представників студентства нефілологічних спеціальностей. Бажаємо творчих успіхів і сподіваємося, що ваші таланти допоможуть подолати наступний етап цього конкурсу!