Вивчаємо грантові можливості

22 лютого 2024 року в Міжнародному інституті розвитку громад відбулася лекція «Експансія успіху: грантові горизонти для бізнесу, молоді та науковців». Планувався захід для здобувачів вищої освіти, які вивчають вибіркову міжфакультетську дисципліну «Інвестування інноваційних та стартап проєктів» (викладачка – Олена Єгорова), проте зацікавив він й інших студентів, а також викладачів Університету.

Прочитала лекцію начальниця відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради доктор  філософії Ганна Люлька. Доповідачка цікаво розповіла про експансію успіху через грантові можливості для молодих підприємців і науковців, пояснила,  де шукати грантові можливості, як правильно заповнювати аплікаційні форми та як успішно втілити свою ідею в життя. Під час лекції було висвітлено різноманітні аспекти успішної заявки на грант, зокрема й  стратегії просування проєкту, роботу з командою та впровадження інноваційних ідей. Студенти також дізналися про можливості співпраці з іншими університетами, дослідницькими центрами та бізнес-інкубаторами для збільшення шансів отримати грант і для подальшого розвитку свого проєкту. Обговорення було насиченим корисними порадами та прикладами, що надихнули учасників на нові досягнення у своїй підприємницькій і науковій діяльності.

Щиро дякуємо шановній пані Ганні за пізнавальну зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю!