Захист курсової роботи студентами-філологами

Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є невід’ємним компонентом підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців, здатних до постійного саморозвитку та самовдосконалення. Такий вид діяльності як написання курсової роботи сприяє залученню студентської молоді до наукового пошуку з метою реалізації інтелектуального потенціалу, розвитку творчої ініціативи, розширення наукового світогляду, формування навичок самостійного дослідження студентів.
19 травня 2021 року відбувся захист курсових робіт студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» факультету обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету. Тематика досліджень стосувалася різних аспектів лексикології англійської мови: ономастики, фразеології, етимології, словотвору, адаптивного вокабуляру (неологізми, запозичення) тощо. У фокусі вивчення здобувачів вищої освіти були тексти різних жанрів і стилів: соціально-побутові, науково-технічні, публіцистичні, релігійні, художні та ін.
Студенти успішно захистили свої роботи, продемонструвавши відмінні знання теоретичного матеріалу, вміння  практично використовувати теоретичні положення та самостійно виконувати конкретні завдання.

Бажаємо їм подальших успіхів!